Vše o školení

Objednávka a rezervace

Školení můžete objednávat vyplněním objednávkového formuláře na stránce kurzu, e-mailem na adrese academy@taste.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 785 650.

Po obdržení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu na příslušnou částku. Místo na školení pro vás bude závazně rezervováno hned po jejím zaplacení a připsání na náš účet.

Otevřený termín

Školení označená jako Otevřený termín nemají zatím vypsané žádné konkrétní datum konání. Odesláním formuláře neprovádíte závaznou objednávku, ale jen vyjadřujete nezávazný zájem o účast. Ozveme se vám na zadané kontakty hned, jakmile nějaký termín vypíšeme!

Garance vrácení peněz

Ručíme za vaši spokojenost. Vrátíme vám celou zaplacenou částku, pokud se vám školení nebude líbit, nic vám nepřinese, nebudete s kurzem spokojeni.

Repete za polovic

Jste po celém dni na našem školení zavaleni novými informacemi? Potřebovali byste si nechat vše uležet v hlavě a po nějaké době poslechnout s odstupem ještě jednou? Chcete zjistit, co se od vašeho kurzu změnilo a co je úplně nového?

Dejte si repete za poloviční cenu!

Pokud se do roka přihlásíte znovu na stejné školení, máte ho s 50% slevou. Při objednávce jenom stačí na slevu upozornit v poznámce.

Storno podmínky

Zeptejte se na cokoliv!

Pošlete nám zprávu přes následující formulář a my se vám brzy ozveme zpět.

  • Položky označené * jsou povinné.
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.