Dárkové poukázky

Na všechna naše školení vám rádi vystavíme dárkovou poukázku. Vy přitom vůbec nic neriskujete. Za poukázku zaplatíte až tehdy, když se obdarovaný rozhodne ji skutečně využít.

Výhody

Jak to funguje?

Pokud máte zájem o dárkovou poukázku na naše školení, stačí vyplnit formulář níže. Poukázky standardně vystavujeme „univerzální“, takže je možné je využít na jakékoliv naše školení. Pokud máte zájem jen o jedno vybrané téma, uveďte to prosím do poznámky ve formuláři.

Po přijetí objednávky odešleme na email objednatele elektronickou dárkovou poukázku s unikátním kódem. Tištěnou poukázku vám na vyžádání pošleme poštou.

Obdarovaný má rok na to, aby poukázku uplatnil, tj. vybral si jakékoliv z nabídky našich kurzů. Ve chvíli, kdy se na konkrétní kurz přihlásí (a prokáže se unikátním kódem z poukázky), zašleme na zadané fakturační údaje zálohovou fakturu ve výši ceny daného školení. Upozorňujeme, že vstup na školení je podmíněný uhrazením faktury před jeho začátkem.

Cena

Cena poukázky vždy závisí na vybraném školení. Fakturu v odpovídající výši vám zašleme v okamžiku, kdy se obdarovaný přihlásí na konkrétní kurz.

Objednejte poukázku

Objednávka dárkové poukázky

  • Položky označené * jsou povinné.